Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Álló szoláriumba is ki kell...

Álló szoláriumba is ki kell venni a kontaklencsét?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy fekvőnél mindenképp, hiszen akkor az arcot is közvetlenül éri a hő de az állónál nem feltétlen.
2012. jún. 11. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen ki kell venni, mert amikor a hő éri a szemedet bele éghet a kontaktlencse és ez nem tesz jót a szemnek esetleg elveszted a látásod ami nem egészséges :D trolololo :D am gőzöm sincs de a helyedbe kivenném, biztos ami biztos. Pista bá, a sunshine szolárium cég vezetője.
2012. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
édesapám menjél inkább kapálni a hozzászólásoddal együtt :D
2012. jún. 11. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nana :D én legalább a napon barnulok és nem a szoliba :D
2012. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindig ki kell venni!!
2012. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én pont ma voltam szoliban(fekvő), és nekem a szolis nő aztmondta h nem muszáj kivenni..nem is vettem..szóval most nemtudom:D
2012. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem, hogy de azt mondta, h akkor legyen végig csukva a szemem.
2012. júl. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ha kitudod venni akkor nincs baj :D

nekem még az optikus mondta h mindenképp ki kell venni mert megolvadhat a lencse és az nem lenne jó móka :S de állóba nem annyira rizikós szerintem.

2012. júl. 12. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
és hány alkalom után lehet baja a lencsének? csak mert ma voltam harmadszor és semmi változás.
2012. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!