Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran kell szoláriumb...

Milyen gyakran kell szoláriumba járni, hova, mi az átlagos ár?

Figyelt kérdés
Először mennék szoliba. mit ajánlotok? melyik szoli a legjobb? KIWI? Ergoline? Solisun? esetleg más? Elsőnek hány percre? és utána? Milyen gyakran kell járni? Mi az az ár ami átlagos? vagy mi számít drágának?
2012. ápr. 27. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj fekvőbe. Nekem a kiwi szoli semmit nem ért, szal sztem válassz másikat, de igazából mindegy, szoli szoli.. :P De mások szerint jók még a csokicsövesek. Ha nem vagy leégős fajta, akkor mehetsz először 7-8 percre, de ha könnyen leégsz, akkor inkább menj csak 5 percre.

Pesten olyan árakról tudok, hogy 105 ft/perc - ez nagyon drágának számít. Ahol többször voltam, ott 230 Ft 3 perc vagy 210. (Mondjuk itt lejött 20% még diákkedvezménnyel.) Székesfehérváron lakok amúgy, ott meg 65-70 forint/perc az egyik hely, ahol voltam, de vannak olcsóbb helyek is, szal annyira ez sem számított olcsónak.

Ne menj minden nap, max 2 naponta, de heti kétszer mindenképp kéne, hogy látszódjon is vmi és emeld picit a percek számát kb 2 alkalmanként. (Igen, így elég drága mulatság sajna :/) Aztáán kapható még a szolikban (meg mondjuk dm-ben is) szolikrém, amitől könnyebben vagy mélyebben barnulhatsz. Én nem próbáltam még, mert drága. Szolikban tasakos formában árulnak, kb 350 forintól felfelé van az ára, de ez ugye csak egy alkalmas :/ Flakonosok meg tényleg nagyon drágák, min. 3 ezer forint ha jobb minőség. De ha nem számít annyira a pénz, akkor tuti jó, mert védi a bőrt és könnyebben barnulsz.

Remélem segítettem vmit :)

2012. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, sokat segítettél :) köszönöm :D
2012. ápr. 28. 13:18
 3/4 anonim válasza:

solisun-t ajánlom, én oda járok,ha megyek árát nem tudom változtatták-e, mert idén még nem voltam :).

Lehet bérletet venni úgy olcsóbbra jön ki.

kb 4500 volt asszem a 10 alkalmas (10*5perc)

8500 ért van 20 alkalmas (20*5 perc) meg van 30 alkalmas is 12 körül vagy hogy.

de ha simán bérlet nélkül akarsz akkor 500Ft/ 5 perc


Első alkalommal ne menj be sok időre mert én 10 perc alatt leégtem benne....

Jah és az állót ajánlom, a csövek másab benne mint a fekvőbe, de ha megnézed rá is van írva, erősebb.

Na meg higiénikusabbnak tartom az állót.


20 L

2012. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja igen én azért ajánlottam a fekvőt, mert ott külön van az arcbarnító rész, és állítható is az erősség.


első voltam

2012. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!