Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetem el ezeket...

Hogyan tüntethetem el ezeket a foltokat a bőrömről?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom! 16 éves vagyok már nem pattanásos a bőröm, bár egy kicsit zsíros, de pattanások már nincsenek rajta. Viszont nagyon vékony, gyenge, egyfolytában hámlik, és a legrosszabb hogy rengetek piros pötty és folt van rajta. Főleg a homlokom, az orcák és az állam ilyen. Nagyon csúnya, nem tudom mit tehetnék ellene. Mikor múlik ez el? Mi segítene rajta?


Tudom hogy rosszul teszem, de alapozóval fedem. De amint hazaérek le is mosom hogy levegőzzön, de emberek közé nem megyek nélküle... És mivel ez a réteg állandóan az arcomon van nem sokat éri a nap a bőrömet. Ha napoztatnám jobb lenne a helyzet? Egyenletesebb lenne?


Bocsi hogy sok lett, és előre is nagyon köszönöm a segítséget!



2012. jún. 12. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd ezért ilyen termékeket használj rá,kamilla,aloe vera.
2012. jún. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!