Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász be tudja úgy festeni...

A fodrász be tudja úgy festeni a hajam, hogy a tövénél 10 centit nem, csak az alatt?

Figyelt kérdés
10 centire van lenőve a hajam, azt a részt nem kéne befesteni csak az az alatt lévőket, mert az viszont szőke volt és ledobta az eredeti sötét hajszínemet. Megoldható vajon?

2012. jún. 13. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán!
2012. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy be tudja festeni. Csak annyi lehet nehezebb, hogy a szőke egy ideig le fogja dobni a barna hajfestéket, szóval látszani fog hogy a töve nincs festve, alatta viszont igen(bár nem tudom mennyire fog látszani.)
2012. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen sajnos már ledobta többször, csak legalább akkor nem olyan feltűnő, hogy ekkora árnyalat eltérés van a kettő között, és elvileg egyre kevesebbet kell akkor befesteni

szuper, akkor megkérem, hogy csak a világos részt fesse be :) köszi

2012. jún. 13. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég érdekesen fog kinézni...nem tudom, találsz-e olyan fodrászt, aki kiad a kezei közül ilyen munkát...? Azért írom ezt, mert nagyon nehéz olyan hajfestéket találni-keverni, ami teljesen olyan, mint a saját hajszínünk, tehát mindenképpen látszani fog a különbség.
2012. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valamennyire nem baj ha látszik, azt szeretném ha már lenőne az egész. mert most épp 3-4 színárnyalat különbség van a kettő között és ez így elég csúnya :S
2012. jún. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!