Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lush vagy yves rocher?

Lush vagy yves rocher?

Figyelt kérdés
Hidratálók érdekelnének elsősorban, ekcémára hajlamos bőröm van, tehát fontos lenne,hogy nem tartalmazzon túl sok vegyszert. Nekem a Y.R ébresztő Bio Culture krémje szimpatikus, és a lush vanishing krémje (ezek a bőrtípusomnak megfelelők). A Y.R-tól nincs még semmim, a Lushtól van már samponom és balzsamom, azok beváltak.:) előre is köszi.

2012. jún. 13. 20:50
 1/6 anonim válasza:
Szia, én mindig is Yves Rocher termékeket használtam, nekem ezek váltak be legjobban, neked is inkább ezeket ajánlanám.:)
2012. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2012. jún. 14. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is inkább az YR-t használom. A LUSH szerintem nagyon elment abba az irányba, hogy látványosak legyenek a termékeik, meg extrémek. Az YR valahogy konszolidáltabb, és ők sem használnak állatkísérleteket.

Ami nagyon jó a LUSH-nál viszont azok a fog"krém" tabletták!

2013. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
LUSH!!! Hihetetlenül jó!!!Imádoom!<3 nekem a dream cream a kedvenc testápolóm tőlük!<3 nincs benne SEMMI tartósítószer stb.. és mégis hihetetlenül jó!!!
2013. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az Yves Rocher termékek eléggé gagyik... LUSH!!
2014. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Yves rocher nekem az a fan
2014. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!