Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea testápoló? Tapasztalatok?

Balea testápoló? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 16:13
 1/7 anonim válasza:
Nekem van, rebarbarás. Igaz,kicsit vizesebb, mint a többi,de szerintem ennek köszönhetően több ideig tartja ápoltan, nem szárazon a bőrt. :)
2012. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem kókuszos volt, alig vártam hogy elfogyjon, borzasztó volt.

2012. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is kókuszos van, imádom az illatát. Jó a bôrömre, semmi baj nincs vele szerintem!
2012. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sima light-os volt. Sokkal jobban bevált mint az avonosak...
2012. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én használtam egyet, de nagyon-nagyon rossz volt. Tiszta híg volt az egész, nagyon nehezen szívódott be, ragadt utána és fél óra után kenhettem be vele magam újra, mert nem hidratált egyáltalán. Soha többé nem veszek olyat. Ebben az árkategóriában van a Müller sajátmárkás testápolója is. Az 100x jobb, mint a balea-s. A balea többi termékével egyébként elégedett vagyok.
2012. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ilyenem volt: [link]


Kerüljétek el messziről!

2012. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a peachy nekem is van, de csak hűvös időben ajánlom, olyankor megteszi
2012. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!