Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan javíthatnám a szőkítés...

Hogyan javíthatnám a szőkítés miatt roncsolódott hajam szerkezetét?

Figyelt kérdés
Sajnos a fodrászom nagyon elrontotta a mostani szőkítést, azt mondja, legközelebb a végéből le kell vágni. Csakhogy a hajam csomókban hullik hajmosáskor, összeugrott, az illata is fura, égett szaga van, elgyengült, szerintem most fiúsra kellene vágatnom, hogy "rendbejöjjön". 1 éve növesztem, sajnálnám levágatni. Rengeteg pakolást és balzsamot használok, nem tudom, mivel próbálkozhatnék még? (Az biztos, hogy fodrászt váltok.) Úgy érzem, szőke hosszú hajjal vagyok önmagam, ha belenézek a tükörbe...
2008. ápr. 28. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát segítene talán ha befestetnék sötétebbre, de az az igazság hogy úgy ahogy te is mondtad, ahhoz hogy újra szép hajad legyen lekéne vágatnod. Ha nem is fiúsra, de vágass belőle. Ja és legalább kifizetted a fodrászod??? Merthogy én tutti nem fizettem volna ki. Leégette a hajad. Azért is van furcsa szaga. Ugyanis a hidrogén mar, éget. Sajnos ezt pakolásokkal nem tod helyreállítani.
2008. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


ez remélem segít kicsit :D

amúgy szerintem kicsit vágass a végéből + egy jó erős tépést csináltass, ilyen fokozatosat, azzal sok hajad elveszik és lehullik az elégett rész, kb járj havonta vágatni amig helyre nem jön, vagy amennyire engedi a pénzed/időd

2010. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!