Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges olyan, hogy a...

Lehetséges olyan, hogy a festéstől és a vasalástól olyan mértékben roncsolódott a hajam, hogy rövidebb lett az a hossz, ameddig képes megnőni? :\

Figyelt kérdés
Régen, amikor még nem festettem, nagyon hosszú, derékig érő hajam volt, de aztán levágattam, elkezdtem festeni stbstb, és már kb 1 éve nem nő tovább a lapockámnál:\ Mindenki azt mondja, hogy szerintük egyszerűen nem tud tovább nőni, de régen tudott... Ha megfelelően ápolom, van még esély rá, hogy nőni fog? Vagy létezik ilyen végleges következménye a roncsolódásának?:S
2010. jún. 26. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem tettél jót a hajadnak, az egyszer biztos! most semmiképp se fesd, ne vasald, semmivel se terheld jópár hónapig. használj sok pakolást, illetve havonta csináltass frissítő vágást, hogy ne töredezzen tovább a hajad.
2010. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehetséges. Anyukám is állandóan festi meg szárítgatja mindenféle hajsütővassal meg hajvasalóval és a vállánál tovább nem nő meg a haja. Ja és hiába jött helyre annyira a haja, hogy szép fényes, puha és nem is töredezett, de valamiért csak a válláig nő. Fura, de ez nem jelenti azt persze, hogy nálad is ez van.
2010. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt.Szőke voltam és ezért havonta kellett festeni a hajamat.Naponta vasaltam vagy göndörítettem.Viszont én használtam egy nagyon szupi kis hajpakolást és hajvégápolót amit sajnos egy kedves ismerősöm szerzett nekem(fodrász)és azóta sem használtam olyan jót.Én fogtam és befestettem sötétszőkére amit 2hónapig tuti nem kell festeni,mert szinte megegyezik a hajszínemmel és vasalni csak hetente egyszer szoktam.És találtam egy nagyon jó hajápolószérumot jhon frieda és az elseve hajregeneráló samponnal mosom ugyan ezt a sprayt használom és jhon frieda balzsamot használok és nagyon jó a hajam minősége és olyan gyorsan nő.
2010. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!