Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet házilag pattanást...

Hogyan lehet házilag pattanástalanító krémet készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Szeretnék házilag készíteni magamnak pattanástalanító krémet, csak aza baj , hogy nem nagyon tudom , hogy hogyan kell..Az arcbőröm elég pattanásos és sajnos nem nagyon tudom megállni, hogy ne nyomogassam ki a pattanásokat.:/

Ez még nemis lenne nagy baj mert erre van krémem //mármint arra ha kinyomok egy pattanást és az besebesedik..//de mit kellene tennem az ellen, hogy a pattanások ne jelenjenek meg az arcomon újra és újra.://

A válaszaitokat előre is Köszönöm.!!:D



2012. jún. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
tévébe hallottam,hogy tejfölt ha rákened szebb lesz...nekem szebb lett.....persze nem azonnal de már azonnal (10 perc) feszesebb lett a bőröm + cukrot citromlevet kell összekeverni olyan arányban,hogy amennyi cukrot tettél bele azt éppn hogy ellepje a citromlé :)
2012. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél széntablettát a patikában, old fel egy kis vízben. Adjál hozzá 1 ek. joghurtot. Ha túl híg, tegyél hozzá őrölt kávét. Tedd fel az arcodra, és 15-20 perc után meleg vízzel mosd le. Használhatsz még citromlevet is az arcod lemosásához.
2012. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy: törjél össze 3-4 szem aszpirint, azt keverd egy kis mézzel, és azt tedd fel pakolásként az arcodra. 15-20 perc után lemoshatod meleg vízzel.
2012. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
csak okosan a tejföllel meg az ilyesmikkel,szeplős lesz tőle a bőr!
2012. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fokhagyma karikát tegyél a pattanásra, sebtapasszal rögzítheted, vagy éjszakára, vagy 1-2 órára napközbe. Büdös de hatásos.
2012. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!