Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik magatoknak festite...

Lányok akik magatoknak festitek a hajatokat, hogy csináljátok? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én mindig fodrásszal festettem, de most szeretnék spórolni, így megpróbálnám magamnak. De félek, hogy foltos lesz, főleg, hogy szőke vagyok. Hogyan sikerül nektek mindenhova rakni festéket? Főleg hátul ahol nem is látjátok? Van erre valami jó technika? :S
2012. jún. 17. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

elől én festem,hátul meg a páromat kérem meg! Volt hogy egyedül festettem hátul de foltos lett. Valamint habfestéket se vegyél mert az szintén foltosodást okoz:)

Elől amúgy könnyű,csak választgatom és kenem sorba a választékot:)

2012. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is párom festi, vagy egyik barátnőm
2012. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én simán megcsinálom magamnak, pedig a mellemig érő hosszú hajam van. Tubusos festéket használok, először a tövét kenem be fent, majd bemasszírozom, aztán előrehajtom a fejem és érzésből megcsinálom hátul is, ugyanúgy elkenem folyamatosan az ujjaimmal. Aztán a hajamat a tenyerembe fogom, a maradék festéket rányomom nagyjából és ott is jól elkenem kézzel. Elég dús hajam van, de egy tubus elég rá, még sokszor áll is rajta a festék, szóval bőven jut mindenhova. Ha bekented az egészet, akkor érdemes úgy áttúrni a hajadat, mint hajmosásnál. Nekem ez jött be :)
2012. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Nekem csak a tövét kell festeni mindig, így semmi esetre sem szeretném az egészbe belemasszírozni a végén. De hátul biztos foltos lennék ha egyedül csinálnám. Kicsit félek nekiállni még segítséggel is, mert nagyon allergiás vagyok ha a hajammal valami nem oké:D Remélem azért sikerül:)
2012. jún. 18. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a fürdőszobában egy kisebb tükröt magam mögé rakok úgy, hogy a nagy tükörben ami előttem van lássam, és azt állítom be úgy, hogy lássam a fejem hátul :)
2013. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!