Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alábbi gliss kur termékek...

Az alábbi gliss kur termékek közül melyik kettőt lenne érdemes megvenni? (képeket linkelek lent)

Figyelt kérdés

A hajam nagyon száraz és sprőd, ezen szeretnék változtatni. A hajvasalást minimálisra csökkentettem (max. heti 1x vasalom), viszont a mostani hajápoló termékeim már nem használnak. A gliss kur ultimate repair termékcsaládot szeretném kipróbálni, de csak 2 termékre van pénzem. Melyik kettő kombinációja lenne a legjobb?


Balzsam: [link]

Pakolás: [link]

Ne mosd ki balzsam: [link]

Hajvégápoló: [link]


Nos, mit gondoltok? Melyik kettő kombinációja lenne a legjobb?



2012. jún. 18. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én a pakolást és a fújós balzsamot venném meg. A pakolás hatásosabb a balzsamnál, ezért abból felesleges is a kettő. Én nem nagyon szeretem az ilyen ne mosd ki balzsamokat, ezért azt nem venném meg. A spray viszont biztos jó. Használtam már több pakolást és sprayt is a Gliss kurtól, szinte mindegyik jó volt.
2012. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pakolást és a hajvégápolót venném meg. Ugyanezt a pakolást használom és már az első használat után jelentős változást tapasztaltam. A hajam nem volt száraz még a 3. nap után sem és nagyon fényes és illatos volt még akkor is.

Már 4 éve használom a gliss kur hajvégápolót (a fehér színűt) és még sosem csalódtam benne. A hajvégeimet nagyon hidratálja, még fél év után sem töredezik tőle. Naponta 2x használom. Én imádom. Most láttam meg az üzletekben, hogy van belőle fekete is, legközelebb biztos, hogy azt fogom megvenni a fehér helyett. Biztos vagyok benne, hogy nem rosszabb, mint a fehér.

A sima balzsamnak nem látom értelmét, ha megveszed a pakolást, a fújós balzsam a többi gk fújós balzsamból kiindulva nem jó ápolásra, csak a kifésülésben segít + megkoronázza a hajunkat egy jó illattal.

2012. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a pakolást és a kifésülő balzsamot (ne mosd ki balzsam) venném meg. A pakolás tényleg nagyon jó, már a 3. használatnál éreztem a változást. A kifésülő balzsamtól pedig puhább és fényesebb szokott lenni a hajam.
2012. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A pakolásra én is gondoltam mindenképpen, csak nem tudtam eldönteni, hogy melyiket kéne még mellé megvenni. A mostani hajvégápolómba már alig van, úgyhogy valószínűleg azt fogok még venni.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. jún. 18. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó mindd csak én azrt nem veszem meg mert büdös,eggyáltalán nem jó az illatuk..nekem a piros gliss kur vált be,és a lila az új fajta ..:)
2012. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!