Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Szerintetek érdemes...

Csajok! Szerintetek érdemes megelőzésképpen öregedés/ráncosodás elleni krémeket használni megelőzésképpen? Ha igen, mely termékek ezek? 24/L

Figyelt kérdés
Egyéb fiatalság megőrző módszer is tudtok azon kívül általánosságban, hogy zöldség+gyümölcs? :)
2011. febr. 10. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
sok helyen írják, hogy 20-25 év felett már ajánlott. én 23 vagyok és a kozmetikusnál kapható ilcsi cuccokat szoktam használni. anti ageing, vagy csengőlinkás krém, és a habkrémeket.
2011. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilcsi krémeket csak kozmetikusnál lehet kapni?
2011. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen ott.De nem minden kozmetikus foglalkozik ezzel. Én csak úgy voltam vele, kipróbálom ,mert már annyi krémet vettem és egyik sem volt jó (száraz bőrre) és ezek tényleg beváltak.

Nézd meg a honlapot ott le van írva mire melyik krém jó.

2011. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes, én nem tettem ezt és megbántam, 35 éves vagyok és most kezdtem kapálózni, mivel hirtelen elkezdett a szemem körül ráncosodni, véknyodni a bőr, én kozmetikussal kevertetek a bőrtípusomnak megfelelő krémet, bolti cuccokban nem hiszek.
2011. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30 alatt a hidratálás a lényeg,ha jól csinálod sima,bársonyos szép bőröd lesz.30 alatt én nem látom értelmét a ránctalanításnak.
2011. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!