Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Most festettem a...

Segítség! Most festettem a hajam szőkére de borzalmas lett? Átfesthetem?

Figyelt kérdés
A töve nagyon szőke lett az alja meg még mindig elég barna, brutális lett, most azonnal átfesthetem ??? Ilyen fejjel kimenni az utcára :-(((

2012. jún. 18. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétebbre igen, de mégegy hidrogénezés tuti nem tenne jót. Amúgy meg nem értem, hogy szőkítést miért akarsz otthon csinálni. Az azért nem olyan egyszerű művelet. Nagyon ellehet cseszni és többe fog kerülni a rendbehozatallal, mintha elmentél volna fodrászhoz.
2012. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
minek kellett barna hajat szőkére festeni?? Minimum le kell szivatni és utána ráfesteni,nem bele a vakvilágba! Erre találták ki a fodrászt vagy a fodrászkellékest,de inkább az előbbit.
2012. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szőkítettem, csak sokkal világosabb szőkét vettem mint ami a hajam hogy hagy világosodjon, de hát nem jött össze. Nagy nehezen megszabadultam a feketétől (szőkítés nélkül)a fodrász mondja hogy mindig egy két árnyalattal világosabb szőkét vegyek és akkor világosodik a hajam, eddig nem is volt gond, de most van :-(
2012. jún. 18. 13:01
 4/14 anonim ***** válasza:

akkor bocsi,csak sok hülyéből indulok ki.

Milyen pontosan a hajszín amire festettél és milyen festékkel? Nem maradt még festéked?

2012. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van a közeletekben drogéria? vagy fodrászkellékes?
2012. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szép világos barna volt, amit vettem az extra világos szőke, azt mondták egy befogja fogni meg hogy jó lesz. Igen itt van házunk mellett,a drogéria. csak azt szokták mondani várjuk a hajfestéssel, de most a töve nagy nagyon szőke a vége szép barna a többi meg VÖRÖS!Ha most átfestem valami szép barnával befogja fogni ??
2012. jún. 18. 13:07
 7/14 A kérdező kommentje:
ja és nincs festék az összes elfogyott.
2012. jún. 18. 13:09
 8/14 anonim ***** válasza:

nem,lefogja dobni a barnát.

Ne hajfestéket vegyél hanem színezőt mindenképp! Loreál Casting Cream Gloss az jó lesz vegyél egy hamvasabb árnyalatot és színezd be vele a hajad! Mást nem tudsz sajnos,ha ráfestenél tönkremenne,színező az nem károsít úgyhogy bátran ajánlom!


ezt az árnyalatot


[link]


vagy ezt:


[link]


ezek nem annyira sárga pigmentesek,inkább hamvasba hajaz! Sok sikert,remélem sikerül,van hamvasító samponod otthon? Alapból basszus hamvast kellett volna venned:(

2012. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm!!!Most írtam a fodrászomnak is, kiváncsi leszek mit fog mondani, de megyek is a drogériába és veszek!!!!! Még egyszer köszönöm!!!!
2012. jún. 18. 13:15
 10/14 anonim ***** válasza:
írni hát mire visszaír..inkább hívd fel:)
2012. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!