Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon van egy nagyobb...

Az arcomon van egy nagyobb anyajegy. Elkezdett sötétedni. Veszélyes ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 21:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem de keress rá a témára neten vagy kérdezz meg egy orvost
2009. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leégtem kicsit véletlen.. de amúgy is elég fehér bőrű vagyok, sok anyajeggyel a testemen.

Eddig se volt nagyon világos, de most a szélénél és a közepén fekete apró foltokat vettem észre.

Mindenféleképpen elmegyek orvoshoz, de csak később van rá lehetőségem, és gondoltam megkérdezem, hátha valaki tapasztalt ilyen téren, vagy ért hozzá

Köszönöm!!!!

2009. júl. 5. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem veszélyes. A nap miatt történhet ilyesmi, ez nem jelent rögtön bajt. Azt mondom nem kell aggódnod.

DE bőrgyógyászhoz mindenképpen kérj időpontot, mert mire kapsz az több hónap is lehet. És fontos oda elmenni, hogy tényleg ne legyen baj. Csak azt mondom, hogy addig ne aggódj valószínűleg nem kell vele semmit csinálni. Ha kimész a házból használj fényvédőkrémet. Az anyajegyre min 30 faktorosat.

2009. júl. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekemis voltak az anyajegyemben fekete pontok, nem vészes:) elmúltak
2009. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!