Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki strandon a kipatto...

Nagyon ciki strandon a kipattogzott/véraláfutásos bikinivonal?

Figyelt kérdés
Nem is inkább ciki-e, hanem csúnya... nagyon örültem, hogy meg tudom csinálni meleggyantával, mert akkor biztos szép lesz, na ennyit erről... eddig hideggyantával legtöbbször jó eredményt sikerült elérnem... a legrosszabb, hogy apukámmal, húgommal és egy barátnőmmel megyünk, és főleg előttük nem szeretnék így kinézni. A strandkendőn gondolkodtam, de azt vízbe csak nem vihetem, és én a vízben imádok lenni a legjobban. És még aloe sincs itthon, hogy legalább valamit sikerüljön eltüntetni. Nagyon elcsesztem, úgy érzem :( Szóval a kérdés, hogy ti mit szólnátok egy ilyenhez a strandon? 16l

#bőr #bikinivonal #pattogzott
2012. jún. 20. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit ciki, de most már mindegy, ez van. Különben a vízben no para, menj bele derékig és kész.
2012. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából jobb a borotva bevizezve és úgy..legalábbis én úgy szoktam,ugyanis nekem idegzetem sincs a gyantákhoz.

..és amit szólnék egy ilyenhez a strandon:"húú,szegény mit csinált magával?mi a problémája?"

Aztán tovább mennék és belegondolnék,hogy milyen rossz lehet neked,és hogy mit éreznék,ha leszólnának vagy kinevetnének érte,ha netán nekem is ez lenne a problémám..:SS

Nagyon rosszul érezném magam ilyen esetben,úgyhogy én nem tenném azt,nekem van beleérző képességem(empátia).

Egypár ilyen érzéketlen,alja,kulturálatlan emberrel lehet,hogy összehoz a sors,de ne félj és ne foglalkozz vele!


Megtanultam:EGYSZER ÉLEK,és akkor hadd éljek úgy,ahogy én akarok és hadd legyek olyan,amilyen akarok lenni!

Nem másoknak kell megfelelni,ne mások boldogságát nézd csak..ne azt nézd,hogy mit szólnak hozzád vagy a hátad mögött mit mondanak rólad.. nézd a saját boldogságodat:)


16/L :D

2012. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Amúgy igen, gondolom, hogy nem fognak leállni röhögni rajtam, és azt is, hogy nem kell másokkal törődnöm, csak én alapból hajlamos vagyok azt hinni, hogy ha valaki nevet, akkor engem nevet ki valamiért... na. De rájöttem egy megoldásfélére, szerencsére csak délután megyünk, szóval anyut megfűzöm, hogy vegyünk valami rövid fürdőnacit :) Még egyszer köszönöm :)
2012. jún. 20. 01:05
 4/5 anonim ***** válasza:
hát kicsit ciki de látott már ilyet a világ. ez valoszinu neked a legnagyobb probléma, más le se fogja sz... :D
2012. jún. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ezért van francia bugyis bikinim
2012. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!