Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet még kapni a balea...

Lehet még kapni a balea professional more blond spray-t, vagy kivonták a forgalomból?

Figyelt kérdés

Most akadtam rá, szerettem volna ilyet venni, hiszen még mindig jobb megoldás a sötétszőke hajam világosítására, mint a festés vagy színezés. De sajnos nem volt a dm-ben és a krémmániám néztem, vannak többen, akik nem találnak a dm-ben ilyen sprayt.


Lehet még kapni? Vagy már kivonták a forgalomból? Tudtok róla valamit?

És aki használja/használta, írna róla véleményt? Mennyit világosít a hajon?



2012. jún. 21. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

ma 2 dm-et is bejártam:/ egyikbe se lehetett és mondták már nem is lesz,ennyi volt:/

mérges voltam,nem enyhén hogy dögmelegbe szaladgáltam a semmiért:) bár mondjuk egy k..va jó testápolót és testpermetet beszereztem:)

2012. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Na, akkor téged a testápoló és a testpermet kárpótolhat! :))

Én csak az egyik dm-be voltam, a másik a város másik végében van, ahova képtelen lettem volna elmenni ekkora hőségbe.


Most szomorú vagyok, de ez van. Viszont vettem szőke hajra való intenzív kúrát (baleás). Remélem ér majd valamit. :D

2012. jún. 21. 17:29
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is kerestem ma a dm-nen, de én sem találtam. Szerintem már nem kapható. Pedig jó lett volna.
2012. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
azt is próbáltam már,puhít annyi:)
2012. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, legalább puhább lesz a hajam, az is valami. :)

2012. jún. 22. 09:51
 6/23 anonim ***** válasza:
Szia! 3. válaszoló vagyok, ma találtam egy másik dm-ben szőkítő sprayt, és vettem is, 699 Ft volt. Szerintetek barna hajon milyen hatása lesz? Rá van írva, hogy ne használjuk barna, és sötét hajon :/ Itthon olvastam csak. Na meglátjuk, először egy eldugott tincsen próbálom, hátha...
2012. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Én pont ma vettem a Teréz körúti dm-ben ilyen sprayt, és volt még belőle bőven! :) Használni még nem használtam, de remélem beválik!
2012. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Woow. :)

Na, akkor mindjárt megnézem a neten, hogy a másik dm meddig van nyitva a városba és lehet, hogy megyek is, hátha találok. :D

2012. jún. 22. 16:31
 9/23 A kérdező kommentje:

Na el is mentem, hátha sikerrel járok.

Az utat, amit normál tempóban 30-35 perc alatt teszek meg, most 15 perc alatt megtettem. Igen, siettem, mintha azon a 10 percen múlt volna bármi is. :DD

Na mindegy, a lényeg, hogy találtam. Először elsétáltam mellette, mert annyira nem feltűnő helyen van, hogy az hihetetlen. Azt gondoltam, hogy majd a hajápolási termékeknél lesz kipakolva, ehelyett a bejárat mellett volt egy állványon. Volt kb. 6 db, gondoltam hozok kettőt, de végül úgy voltam vele, hogy most elég egy is. Ki tudja, lehet nem válik be, akkor pedig minek vegyek kettőt. Ha pedig beválik, 1-2 hét múlva bemegyek megint, hátha lesz még. Bízom benne, hogy lesz, mivel a város szélén van a dm, nem olyan sokan járnak oda, meg tényleg olyan lehetetlen helyen van, hogy szerintem sokan elsétálnak mellette.


Szóval ne adjátok fel, úgy tűnik a forgalomból nem vonták ki még ki, csak sok helyen kifogytak belőle. De érdemes keresgélni, hátha más dm-ben találtok. :)

2012. jún. 22. 18:48
 10/23 anonim ***** válasza:

igen találtam a győri árkádba,de annyi is volt neki,elvittem utolsó kettőt:))

kíváncsi leszek:)

állítólag 2-3 alkalom után látszik már!

2012. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!