Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aszpirines arcpakolás. Mitől...

Aszpirines arcpakolás. Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy 1-2 tablettához hozzáadunk egy kis mézet, és hígításnak pár csepp vizet. Így csináltam meg. Igen ám, de alig volt fenn egy perce az arcomon, elkezdett rettenetesen viszketni a bőröm, ezért max. 3 percig volt az arcomon, utána nem bírtam és lemostam. Tudtommal az Aszpirinre nem vagyok allergiás, ezt szoktam bevenni, ha fáj a fejem, és a mézet is sokszor használom arcpakolásokba.

Akkor mégis mitől viszkethetett ennyire?



2012. jún. 22. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne gyógyszert kenni az arcodra -.- Van egy beauty blogger aki nagyon népszerűsítette, aztán már rájött h hülyeséget csinál, mert egyszerűen beleszáradnak így a pattik bőrbe, azóta már mondja h le az aszpirinmaszkkal...
2012. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többet már nem fogom az arcomra tenni. Azért próbáltam ki, mert a nővérem nagyom régóta használja, és neki bevált.
2012. jún. 22. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is bevált,lehet,hogy csak ma nem bírod. Próbáld meg másik héten. ha akkor se akkor hagyd
2012. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért kezdett el nagyon vizsketni, mert száraz a bőröd és mivel az aszpirinben szalicilsav van érzékeny lett rá, magyarul szárította. Javaslom ne tegyél bele annyi aszpirint, illetve vannak olyan márkájú aszpirinek, amiket nem szabad ilyenekbe keverni.
2012. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, igen, lehet, hogy a bőröm szárazsága volt a probléma, mivel gyakran annyira száraz, hogy hámlik. Azóta nem próbálkoztam az aszpirines maszkkal újra, de már nincs is rá szükségem, az utóbbi 1-2 hónapban nem voltak pattanásaim.
2012. nov. 21. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!