Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos szőkéből sötétszőke?

Világos szőkéből sötétszőke?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma hallottam elősször a colour b4-ről ami leszedi a hajfestéket. és kb. egy éve festem a hajamat, voltmár világosbarna, sötétbarna,most világos szőke és néha volt vöröses fénye, de vörösre soha nem festettem. természetesen sötétszőke a hajam, nyáron mézszőke. én persze nagyon buta voltam és befestettem, ezzel elrontottam mindent, de nem is ez a lényeg. először color samponokat használtam, amikor barnára szineztem őket, majd kétszer garniert, amikor próbálkoztam visszafesteni de sohasem jött össze. most utoljára két doboz avon 8.1 hajfestéket használtam(tegnap festettem) de túl világos lett, egyáltalán nem olyan mint a képen.. lehet, hogy sokáig hagytam rajta. most kb. ilyen színű a hajam:

[link]

és ilyen az eredeti, amit el szeretnék érni:

[link]

dús, vállig érő hajam van. remélem nem lesz foltos.:/

és ezt, ugye fodrásszal kell megcsináltatni? kb, mennyi az ár? mert tudom, hogy a colour b4 ára kb 3000ft.:)

előre is köszönök minden választ, tapasztalatot.:)


2012. jún. 22. 20:22
 1/1 A kérdező kommentje:
az első képtől egy kicsit sötétebb, de tényleg csak egy picivel, és nem ilyen sárga.
2012. jún. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!