Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tehetnék? Nagyon el...

Mit tehetnék? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Eddig csak 3 melltartóm volt, pedig 16 éves vagyok. Ebből kettőt kinőttem, egy meg sportmelltartó....Apa az, akivel vásárolni szoktunk, egyedül meg sajna nem merek ruhát venni(nem részletezem:( ). Egyszer azonban elmentünk, és vettünk hármat. Nagyon megörültem, hogy végre van....erre (tudom, furcsán hangzik) de hirtelen megnőttek a melleim. Ezt nem bebeszélem, barátnőim is mondták, és én is látom. A probléma, hogy kicsik lettek a melltartóim....Mármint csak oldalt, a karom fele, és most nem tudom, mit csináljak....3000Ft volt a 3 kb, kínaisok, és azt hittem, egy ideig jók lesznek. 3000 azért az pénz. Apa adna, de nem akarom mindig leterhelni, ígyis 7-en vagyunk a családba, nem csak nekem kellenek dolgok. Mit lehetne ezekkel kezdeni?:(
2012. jan. 28. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát azért a melltartó nem egy luxuscikk, nyugodtan mondd el neki, mi a helyzet
2012. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ez nem olyan egyszerű. Ebben lelki okok is közrejátszanak, ez is (hogy ezeket megvegyük) rengeteg időbe tellt, és majdnem sírtam, szóval ezt nem részletezném:(
2012. jan. 28. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
lelki okok a melltartóvásárlásnál jézusom, miket ki nem találtok..
2012. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek részletezd a problémáidat, hátha tudunk segíteni. Pszichológusnál jártál már?
2012. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Mi egy héten egyszer legalább elmegyünk osztálytársaimmal a város legjobb fehérneműséhez és nézelődünk ha van valami akkor megvesszük ha tetszik és jó árban van. Ez milyen lelki ok? Ha ad rá pénzt akkor miért nem veszel? Nem egy olyan ruháról van szó ami teljesen felesleges, hanem egy csecskantár. Nyugodtan vegyél.


17/L

2012. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

*Jézusom

Igen, jártam pszichológushoz. Nem merek egyedül boltba menni. Se buszozni, se semmi. Ha egyedül vagyok az utcán, frusztrálva érzem magamat.

Apa előtt emg furcsán viselkedem, nem tudom, miért....a kocsiba pl mindig elbújok az ülés mögé, hogy ne lásson rám a visszapillantótükörből...

És ez csak pár dolog. Most egy új orvos keresésén vagyunk.

2012. jan. 28. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Na most árultad el magad :)

Akinek kocsija van, annak nem lehet gond 3000 ft kiadás :)

2012. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nyílvánvaló, hogy ez nem normális dolog, de itt igazából senki sem tud rajtad segíteni, csak te.
2012. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, de attólmég nekem mindig bűntudatom volt, ha pénzt kellett kérnem. Nem csak ilyen ügyben, hanem, ha pl moziba mentünk, stb. Nem én kerestem azt a pénzt.:(

Igazatok van...tudom, hogy én magam, csak félek:( De csak lesz valaogy, köszönöm a válaszokat:)

2012. jan. 28. 15:02
 10/12 anonim ***** válasza:
boltba nem mersz menni,de moziba igen? mivan? viccen kívül szerintem ha ilyen problémáid vannak, a melltartó jelenti a legkisebb gondot az életedben.
2012. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!