Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igazam van? ( többi lent )

Igazam van? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig úgy ápoltam az arcomon lévő pattanásokat, ahogy azt a különböző tini magazinokban írják ( IM, Bravo Girl, 100xszép stb. ) . Nem mosdottam szappannal több, mint 3 évig, mert állítólag szárítja az arcot.Megvettem az ezek a magazinok által reklámozott csoda termékeket ( természetesen mind 1000 ft felett ). A vége az lett, hogy pár év után már olyan pattanásos volt az arcom, mint a ne mondjam mi.. Ekkor elhatároztam, hogy szembe megyek a rendszerrel! Napi 3x megmostam az arcom szappannal, ha kijött rajtam valami nagyobb pattanás ( nem sokszor fordult elő ) tettem rá egy kis fogkrémet, ami leszárította. + hónap alatt az arcom tökéletes és pattanás mentes lett, a vackaimat pedig kidobáltam. Kinek mi a tapasztalata ? Valaki járt már így , mint én ?

2012. jún. 24. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
arra esetleg nem gondolsz hogy már kinőtted a pattanásos korszakot? nekem 14-15-16 évesen nagyon sunya piros foltos pattanásos volt az arcom aztán szépen lassan eltüntek, mostmár csak menstruáció előtt jön néha egy egy elő
2012. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok o.O
2012. jún. 24. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nincs tapasztalatom, de kipróbálom az fix.
2012. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig csak szappannap mosok arcot, és sose volt pattanásom. Most már kicsit idősebb vagyok, és egy kencére kidobok pénzt, méghozzá egy olyan arclemosóra, ami iszappal van (állításuk szerint) töltve, és ha azzal van, ha nem nagyon jó az arcom. Meg most már krémezem mert igényli a bőröm sajna :( De fiatalon csak szappanos meleg-hideg vizes váltós mosás volt.
2012. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szappant használtam semmi ilyen vackot és max pattanásom volt egyszerre!:)ez a legjobb módszer!
2012. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha pattanásos a bőröd, használhatsz szappant, de ne állandóan, mert az nem tesz jót! Nem véletlenül mondják, hogy nem a legjobb a szappan. Hosszú távon szárítani fogja az arcod, a bőr védekezik ez ellen, és több zsírt termel mint egyébként.

Váltogasd a szappant zsíros bőrre való arclemosóval, az a biztos szerintem.

Fekete szappan viszont elég jó arcmosásra.

Amúgy lehet, hogy a fogkrémnek volt nagyobb szerepe a pattanások leszárításában, és nem a szappannak.

2012. júl. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehet, de azok a garnier, avon stb. csodakencék akkor sem használnak...
2012. júl. 26. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az Alverde termékeket ajánlom, nagyon jók, a legtermészetesebbek. És nem is drágák.

Amúgy az igaz, hogy teljesen jó megoldás nincs :(

2012. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!