Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vízhiányos bőrre, milyen...

Vízhiányos bőrre, milyen természetes krémek, vagy pakolások vannak? Nem száraz a bőröm, hanem vízhiányos.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Garnier vízmegkötő testápoló

;)

remélem segít

2009. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
garnier 5% urea télleg nagyon jó, először voltak kételyeim, mer garnier, de aztán mégis megvettem, és pozitívan csalódtam. igaz ez nem természetes, de hat.
2009. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az arcbőröm zsíros és emellett erősen vízhiányos. nekem 2 készítmény vált be nagyon jól rá. az egyik a Nivea Control Shine krémzselé. nagyon kellemes könnyű krém, csodásan hidratál és mattosít. a másik meg egy átlátszó hidratálózselé, kimondottan vízhiányos bőrre való és semmi mesterséges anyag nincs benne. ezt patikában vettem, ott keverik ki helyben, 400 ft és kb 1 hónapig elég. ha beneked vele az arcod olyan, mintha friss hideg vízzel arcot mosnál, csak épp ezt beszívja a bőröd. ezt nyáron használom, a Niveát meg a többi évszakban.
2009. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 3 válaszoló.. azt a krémet hogy kérted?csak receptre adják ki vagy csak úgy bemegyek és megmondom hogy.. mitmondok?:D
2009. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!