Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, akik zselézitek a...

Fiúk, akik zselézitek a hajatokat! Hogyan oldjátok meg hogy úgy maradjon?

Figyelt kérdés

Régebben olyan hajam volt, de mindig szenvedni kellett hogy megfelelően álljon, és alig érhettem hozzá. A pulcsim is úgy vettem le hogy vigyáztam rá. Valaki meg beletúr, ide oda fogdossa,vetkőzik és kb mindig ugyanúgy áll a haja. Látni rajta hogy száraz, nem pedig kemény zselés vagy nedves zselés. Hogy oldjátok meg?

Normális válaszokat köszönöm szépen :D.

16/F.



2012. jún. 25. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Én lány vagyok, de elmondom hogy a barátom hogy szokta! :)

Amikor megmossa, hajhabot tesz rá! És felfelé szárítja meg, és utána egy párszor áthúzza hajvasalóval, szintén felfelé! Majd ezután már alapból megáll, akármit tesz vele, de van mikor fúj rá egy kis hajlakkot is! Így 100% a tartása, napokig!

2012. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. jún. 25. 11:00
 3/3 anonim válasza:

A hajvasalást én is szoktam (mondjuk épp csak hogy egy kicsit) aztán Got2B - Glued-al először a hátulját felállítom úgyhogy a kezembe összedörzsölöm a zselét aztán a jobb kezemmel balra a bal kezemmel meg jobbra túrok bele. Aztán ugyanez elől... valahogy így csak kevesebb zselét használok:

https://www.youtube.com/watch?v=r8-jew4k0Ss

2012. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!