Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » GÖNDÖR HAJÚAK leírnátok,...

GÖNDÖR HAJÚAK leírnátok, hogyan ápoljátok a hajatokat amitől valóban szép és egészséges lesz?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy tényleg jó e az olivaolaj rá vagy,hogy milyen gumival fogjátok össze,hogy ne törjön meg,éjszakára befonjátok e hogy ne kócolodjon alvás,forgolódás közbe...ilyenek.
2012. jún. 23. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem olívaolajas samponom van, azzal mosom meg heti egyszer (nem vagyok igénytelen,egyszerűen az én hajamnak nem tesz jót a sok mosás), epként meg vagyok elégedve vele :)) neked is ajánlom, sas patikában vettem, dòliva a márkája. utána befújom egy schwartzkopfos kondícionálóval(amitől puhább,göndörebb,és könnyen fésülhetőbb lesz).

Én éjszakára nem szoktam összekötni soha... Akkor nekem reggel nagyon hülye formája lenne...

Egyébként a szép haj titka az,h nem kell sokat mosni (bár ez egyénfüggő) naponta egyszer kell csak fésülni,és nem kell sokat fogdosni,igazítani,mert bezsírosodik... Ja,és lehetőleg minél természetesebb anyagokból készült sampont használni. De mondom,ez egyénfüggő,az én rövid,göndör hajamnak ez a jó,nemtudom,h neked inkább hullámosabb-e,vagy csőtészta göndörségű,vagy milyen hosszú :)

2012. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok hülye rövidítés miatt,csak bekapcsoltam valami hülye billentyűparancsot :D
2012. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kókuszolajas pakolást teszek rá heti 1-szer, ezen kívül minden hajmosáskor használok rá pakolást (gliss kur-t) és balzsamot (wellát). Első nap mosás után csak az ujjaimmal fésülöm ki egy kicsit. Második nap is csak óvatosan fésülöm, hogy ne törjön, ne tépjem. Ezen kívül nem vasalom, nem is szárítom, nem hajhabozom, max. néha a tetejére egy ici-pici lakkot fújok. Éjszakára általában nem csinálok vele semmit, max. a tetejét kicsit feltűzöm, akkor másnapra nem lapul le annyira.
2012. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!