Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Borotválás először a...

Lányok! Borotválás először a szeméremdombon mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most borotválom le először a szeméremdombomon a szőrt....mire figyeljek?...a szőrnövésével ellentétes vagy megegyező irányba húzzam a borotvát?...hallottam,hogy sokaknak szőrtüszőgyulladásuk lehet,hogyan tudom azt elkerülni?...utána mivel hidratáljam?...a borotválás után teljesen sima lesz? kb hány napig?...valami tipp még?...

Köszi előre is :) 14/L



2012. jún. 25. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne ellentétesen borotváld, hanem megegyező irányba. Utána tehetsz rá hintőport, hogy nyugtassa, de vannak ilyen speciális krémek párszáz forint. Neked még szerintem egy hétig is kibirja szőr nélkül, mert még nem borotváltad, nekem már 2-3nap múlva nő de én már 7 éve borotválom.
2012. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szőrüszőgyulladás elkerülése érdekében borotvahabot használj, ne tusfürdőt! Sima, pasiborotvahab tökéletes!
2012. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi:))

várom a további tanácsokat

2012. jún. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!