Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek világos szőke...

Szerintetek világos szőke hajhoz milyen színű szemöldök állna jól?

Figyelt kérdés
Sötétbarna szemöldököm van, arra gondoltam hogy ezen kicsit világosítanék. Barna szemem van és holnap fogok menni fodrászhoz, aki pedig világos szőkére fogja festeni. (Platina szőke)
2012. jún. 25. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
világosbarna :) olyan természetes hatású.
2012. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Most jelenleg átmeneti státuszban van a hajam, szóval ezzel még jó az eredeti szemöldökszínem, majd pár hét múlva lesz esedékes a következő festés, akkor fogok elmenni kozmetikushoz is.
2012. jún. 26. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem amúgy nyugodtan kérdezd meg a fodrászt, vagy a kozmetikust is. :)
2012. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb megyek majd fodrászhoz meg fogom kérdezni :) De annyi biztos, hogy csak tényleg kicsit fogom világosítani, nagyon nem szeretném ha egybeolvadna a hajszínemmel..
2012. jún. 26. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
meg ha már egybeolvad, akkor a szemöldök alig fog látszódni, és az szerintem nem szép, ha valakinek 'nincs' szemöldöke.
2012. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt szeretném elkerülni, szerintem sem szép az amikor annyira világos a szemöldök.
2012. jún. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!