Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A casting creme gloss csokibar...

A casting creme gloss csokibarna árnyalata sötétebb lesz a sötétbarna hajamon, mint ami a csomagoláson van? Mert sötét, majdnem feketésbarnát szeretnék, de ez van itthon.

Figyelt kérdés

Mert általában a világosbarna árnyalatok is sötétebbek szoktak lenni, gondolom akkor ez is? Mennyivel? Van tapasztalatotok?


Esetleg tudtok ajánlani olyan színt, ami nem teljesen fekete, de nagyon sötét barna és nincs vöröses beütése? Mint pl nicole scherzingernek.


kösziii :))

18/L


2012. jún. 26. 11:06
 1/5 anonim válasza:

Szia! :) Nekem is ugyanezzel a színezővel van sötétítve a hajam, amikor elkészült, nekem FEKETE volt(nem az a "mű" fekete, amiről ordít, hogy festett :) Szóval szerintem olyan, amilyet szeretnél ), lassan egy hónapja, hogy rajta van, és csak minimálisan kopott, nagyon szép lett a hajam, fényes, csak jót tudok mondani róla... :)

Hajrá! :)

2012. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hhuu köszi! :) es neked mennyire sotet alapvetoen a hajad?

amugy nem is gondoltam volna, hogy ilyen sotet lehet tole, amikor a csomagolason koze sincs a feketehez, de akkor ezzel fogom befesteni valoszinu :)

2012. jún. 26. 11:40
 3/5 anonim válasza:
100%

A Casting Créme Gloss sötét árnyalatairól azt mondják, mind sötétebb lesz, mint a dobozon lévő képen. :) Az alap hajszínem sötétbarna, de amikor beszíneztem, előtte vöröses barnára volt festve "rendes" hajfestékkel, azelőtt meg szőkítve volt, szóval eléggé világos színre vittem föl, és így is tökéletesen befogta a színező. :)

Első válaszadó voltam. :)

2012. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom :)) majd irok milyen lett:)
2012. jún. 26. 12:27
 5/5 anonim válasza:
Oké :) (Még mindig Első voltam :) )
2012. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!