Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték ami pár hajmosás...

Hajfesték ami pár hajmosás után kijön a hajból?

Figyelt kérdés
barna a hajam és ki szeretném próbálni milyen szőkén,de olyan festéket szeretnék ami néhány mosással kijön mert pár hónap és suli ott meg nem szabad festve lenni és ha nem áll jól szeretném ha nagyon hamar kijönne.
2012. jún. 27. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A szőke szín úgy keletkezik, hogy a haj színt adó pigmentjeit lebontja a festék. Tehát ebből következik, hogy ez nem jön ki néhány mosással. (meg sokkal sem...)
2012. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, hajszínezőre gondolsz? osztálytársamnak most volt világosbarnáról színezve a haja feketére, egy-másfél hét alatt kijött belőle a festék :)
2012. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:/ utolsó: igen olyasmire:D nem tudod hol vette?
2012. júl. 2. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:

megkérdeztem, anyukájaa vette.

rossmanban, meg ilyen drogériákban keresek én is:D

2012. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. júl. 6. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
tegnap voltam rossmannban, 900 forint, van egy csomó féle :) én jövőhéten veszek, azt írja a doboz, hogy 6-8 hétig/24 mosásig tart
2012. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza. Talán a szőke az egyetlen szín, ami csak a hajszerkezet bizonyos fokú roncsolásával érhető el. Talán kivétel, ha max 1-2 árnyalatot világosítasz.
2012. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, amúgy meg fodrász. Még egyszer leírom: a szőke az a hajban tartós és visszafordíthatatlan változást jelent, NINCS olyan színező, amit a kérdező barna hajára felfestve szőkét varázsol, és egy idő után lekopik!!
2012. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!