Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne fehérebb a bőröm?

Hogyan lehetne fehérebb a bőröm?

Figyelt kérdés
Télen gyönyörű fehér a bőröm de nyáron azonnal lebarnulok és egyáltalán nem tetszik. Lehet ezen változtatni valami természetesebb módon? előre is köszönöm.
2012. jún. 27. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, úgy hogy védekezel ellene. Magas faktorszámú naptejjel. 30 vagy 50. Ezek mellett szinte lehetetlen lebarnulni.


Ha már idén túl vagy a barnuláson, semmit nem tehetsz.

2012. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valakinek meg az a baja, hogy nem barnul. Ne menj napra..
2012. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
más lány örülne , ha azonnal lebarnulna.. te miért szeretnél fehér maradni? :) (egyébként,az én véleményem az,hogy a fehér,sápadt lányok úgy néznek ki,mintha betegek lennének,de te tudod!) Le tudod írni,hogy nézel ki ? Mert akkor lehet megváltozna a hozzászólásom (vagy esetleg csúnya barna leszel,az is elképzelhető,akkor visszavonom )..A kérdést megválaszolva : én nem tudok ilyesmi 'fehérítőkről' , talán ne menj ki a napra,ha ez nem megoldható,akkor nem tudok segíteni.
2012. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
20.02 vagyok (bocsi,nem írtad ,hogy lány vagy,de azt gondoltam)
2012. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretek fehér lenni, erős faktorú naptejjel védekezem, de azért nem keseredek el, ha lesz egy kis színem. Még így is mindenkinél fehérebb szoktam lenni.

Én így lázadok a szolárium, a strandon ingyen beszerezhető bőrrák, és a divat diktálása ellen.

2012. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sehogy. Mindenki hozzászokhatna: aki hófehér, sose lesz csokibarna, aki meg könnyen barnul, lehetetlen hogy megússza.
2012. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! az egyik kérdésre válaszolva sötétszőke hajam van és zöld szemem, és szerintem amikor fehér a bőröm minden ruha jól is áll. De miután lebarnulok akkor túl világosnak tűnik a hajam és nem is érzem jól magam így. Hallottam hogy esetleg a citrom segít ha bekenik vele a bőrt. Ez igaz?
2012. jún. 28. 13:36
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is hasonló problémám van. Kipróbáltad véglis a citromot? ha vannak tapasztalataid kérlek írd le. Köszönöm előre is ! :)
2012. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!