Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány ft-ba kerülnek a dm-ben...

Hány ft-ba kerülnek a dm-ben a balea termékek? Illetve mi a véleményetek róluk? Pl arctonik arcradír hány ft?

Figyelt kérdés
illetve mi a véleményetek róluk?:)

2012. jún. 29. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és hány ml-sek?
2012. jún. 29. 14:55
 2/5 anonim válasza:
a legtöbb 500 alatt vannak ( pl: tusfürdő) Sajnos elég gagyik, legalábbis számomra. A minőséget meg kell fizetni.
2012. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket. A samponok, balzsamok sem rosszak, a tusfürdők jó illatúak, az árukat mindenképp megérik. Az arcápolóik közül használok tonikot, arclemosót, arckrémet, de volt már arctejem és sminklemosó kendőm is. Egyikkel sem volt különösebb bajom. Az arcápolók többsége 600-800 Ft körül van.
2012. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy általában akkora kiszerelésűek, mint a hasonló más márkák termékei.
2012. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a pattanásos bőrre való 2 in1arcradírt használom. Nekem bevált, utána a bőröm puha lesz, igaz kicsit piros de aztán megnyugszik. Azára ha jól emlékszem kb 800 ft. A tusfürdője nagyon jó, az 290 ft.
2013. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!