Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítéssel kapcsolatos?!

Szőrtelenítéssel kapcsolatos?!

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a gyantázást csak egy kis területen és kék meg lila foltok lettek 2-3napig,mint akit megvertek...ezen az lapon az epilálás se lenne jó,ha borotválom akkor meg másnapra már elég látható.Vannak ezek a szőrtelenítő krémek az meg semmit nem ér nekem... Akkor mit csináljak?
2012. jún. 30. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az epilálás a legjobb módszer, utána a gyantázás. Ha magadnak csináltad, akkor most próbáld meg azt, hogy kozmetikussal gyantáztatod le a lábad, ő mégiscsak jobban csinálja, lehet hogy nem leszel lila foltos. :) Ha ez nem megy, akkor epiláld, a borotva meg a krém tényleg nem a legjobb megoldás :)
2012. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 j.dorottya válasza:
én is sokáig gondban voltam hogy mit csináljak mert sötét hajam van meg olyan bőrtípusom ami nem szőke szőrrel jár. szerintem a szőrtelenítő krémek nem praktikusak..meg ugyanolyan hatást érsz el vele mintha borotválnád. én például allergiás lettem az egyikre. vannak olyan gyanták amik nagyon érzékeny bőrre jók és azokkal nem annyira fájdalmas se. szerintem attól nem lesznek foltjaid. vagy az én ismerőseim közül sokan kipróbálták a lézeres szőrtelenítést..és egész hatásos volt nekik.
2012. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
2012. jún. 30. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így sikerült a gyantázás, úgy néztek ki a lábaim mintha megvertek volna.
2012. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!