Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A volumen dauerrel milyen...

A volumen dauerrel milyen hatást érek el?

Figyelt kérdés
Mármint mennyire lesz göndör? Mi az előnye? Nagyon roncsolja a hajat? Légyszi nagyon fontos lenne, mert már nem bírom az egyenes hajat! Göndörítgetni mindig meg már nincs kedvem!

2012. jún. 30. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább lebeszélnélek a dauerról, nagyon rossz tapasztalataim vannak vele. Egyrészt nagyon roncsolja a hajat, másrészt a fodrászok nem nagyon tudnak hosszú hajat normálisan dauerolni. Olyan lesz a hajad, mint egy szénaboglya. Jobb esetben. Mert volt már olyan is hogy leégették dauer vízzel a hajamat, kb. 15 cm-t le kellett belőle vágni. Soha többet!!!
2012. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az én véleményem szöges ellentéte az elsőének, legalábbis ha a volumennövelő dauerre, azaz a headlines-ra gondolsz, ami nem is igazán dauer a neve ellenére.

évek óta ezzel csináltatom a hajam , hasonló okokból, mint Te, hogy egyenesen szörnyű a hajam. nagyon meg vagyok vele elégedve, 4-5 hónapig kitart, és dús, hullámos a hajam tőle.


mindenképpen ajánlom, hogy próbáld ki, a legtöbb embernek szerintem beválik, bár van, akinek kirúgja a haja 1-2 hét alatt, de ez ritkább. nekem sem rúgja ki, pedig eléggé vastagszálú a hajam.


az viszont nem mindegy, hol csináltatod. én pár éve egy menő pesti wella szalonban csináltattam,sokkal drágábban is ,mint amennyi máshol lett volna. a fodrászcsaj is elég sznob volt és kb 3 hét alatt kijött a hajamból. arra is emlékszem, hogy mondta, hogy másik vendége is volt előttem egy pár héttel ,akinek csinálta, és annak is kijött a hajából.

de szerintem ott az anyagokkal vagy a technológiával nem stimmelhetett valami, mert azóta olcsóbb és kevésbé sznob (persze igényes) helyekre járok, leginkább klier szalonokba és eddig mindig jól sikerült és nagyon sokáig benne maradt.

2012. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, és még annyit a headlines-hoz, hogy ez nem roncsolja és égeti le a hajad, hisz, nem is dauer, és még egy hatalmas előnye, hogy nem lenő a hajról, mint a hagyományos dauer, amivel felül szögegyenes alul meg birka hajad lesz, hanem egyszerre , egységesen jön ki a hajból alul és felül is, mindenhol.
2012. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Huhh... na most döntsön az ember lánya... :)
2012. jún. 30. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ? :)

Az első a sima dauerről írt, én a headlines-ról. Nem ütik egymást a véleményeink. :)

2012. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Próbáld ki, nem vesztesz vele, csak a pénzt, mert nem károsítja a hajad. Én a wella headlines-t próbáltam, 1 hónap alatt kirúgta a hajam, így marad számomra a rendes dauer. De neked lehet,hogy beválik.
2012. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

en novemberbe csinaltattam headlines-t mert nekem is szogegyenes volt a hajam, es halottam errol a mofzerrol es mar nagyon megakartattam csinalni mert nagyob kivancsi voltam az eredmenyere mivel interneten szep kepeket lattam headlines vizzel kezelt hajakrol:)

de nekem csak aznap volt szep amikor megcsinaltattam es azota olyan mint egy szenakazal.. + nagyon elis torte a hajamat, szoval nekem negativ elmenyem van ezzel kapcsolatban:) inkabb minden este befonom a hajam es ugy alszok de soha tobbe headlines!!:)

2014. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia.

Itt találsz képeket,ilyen hatás érhető el:

www.volumennoveles.hu

2015. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!