Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasító samponnal is ki...

Hamvasító samponnal is ki tudom szőkíteni a hajam? Vagy mivel melírozzam be a hajam egyszerűen és gyorsan?

Figyelt kérdés
Régebben mindig szőkítőporral csináltam, meg azzal festettem az egész hajam, de rájöttem, hogy nagyon rongálja a hajam. Már egy fél éve barna a hajam, nem is festem sokszor! Mit használjak szőkítéshez, hogy elkerüljem ezt a "bajt" ?

2012. jún. 30. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamvasító samponnal biztos nem, mert az nem szőkít egyáltalán, csak megelőzi a szőke haj besárgulását. Vagyis hamvasít, ahogy a neve is utal rá.
2012. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy minden vegyszeres kezelés árt a hajnak, de hogy mennyire, az azon múlik, hogyan csináljuk és milyen anyaggal. Teljesen tönkre lehet tenni egy hajat melírral, de ez nem szükségszerű velejárója. Fontos még az ápolás is természetesen, egy festett-szőkített haj több törődést igényel.
2012. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!