Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapi használatra kitalál...

Mindennapi használatra kitalált samponok azok milyenek? Jah és hogy kell kérni a boltba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A mindennapi használatra szánt samponok enyhébbek, így nem tesik tönkre a fejbőrt. Ettől viszont ugyanúgy hatásosak, tisztítanak ezek is rendesen.

Milyen boltban? Én bemegyek szétnézek elolvasom melyikre mi van írva és választok. Nem kell ezt külön kérni...

De akkor azt mondod: gyakori használatra szánt sampont szeretnék. Vagy mindennapi használatra alkalmas sampont szeretnék.

Én legutóbb Baba barackos mindennapi használatra való sampont vettem egy nagy flakonban van, nem volt drága. De van ilyenből is sok, el kell olvasni a samponok hátulján a szöveget és megtalálod amelyikre szükséged van.

2009. júl. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyógynövényes vagy babasamponok általában mindig mindennapos használatra vannak tervezve :)
2009. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!