Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót ajánlanátok?

Milyen hajvasalót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Váll fölé érő, enyhén hullámos, vékony szálú hajam van. Szeretnék venni egy hajvasalót, de még nincs semmilyen tapasztalatom e téren.

2012. júl. 2. 20:43
 1/2 anonim válasza:
Remingtont ajánlom, meg Belissima style creatort, nekem Belissima style creatorom van, 16 vagy 17ezer forint volt, emrt olyan vége van amivel hullámosítani is lehet, nekem hullámosítós rész nem vált be, ahhoz több tapasztalat kéne, meg valami két hónap képzés, de nekem amúgy nekem hosszú hajam van, mással betudom csavarni, de ezzel a készüléknek ezt a funkcióját nem értem, de vasalni viszont kitűnően tud kétszer végig húzom hajamat vele és egyenes lesz, kis lakk és vax és máris kész a haj, persze amikor mást kérek meg segítsen vasalni, akkor sokkal egyenesebb, mert hátsó részt magamnak annyira nem tudom megcsinálni,de neked rövid hajad van úgyhogy szerintem menni fog
2012. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp gőzölős hajvasalót vegyél!
2012. júl. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!