Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Találkoztatok már ilyen...

Találkoztatok már ilyen rendellenességgel? (haj)

Figyelt kérdés

A hajam alapszíne valami szőkés szín.

Viszont jobboldalon az egész sokkal világosabb szőke, mint a többi helyen. Illetve a jobb szemöldököm is majdnem teljesen fehér, az elejében van pár sötétbarna szál.


Mitől lehet ez? Nagyon csúnya ha jobboldalon elüt a hajszínem a többi részétől?



2012. júl. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Előszőr a napra gyanakodtam, ugyanis nálam is előfordul, hogy bizonyos helyeken jobban kiszívja.... de elvetettem. Valami a pigmentjeiddel lehet, főleg ha születésed óta fent áll ez a "probléma". Ezt kb úgy képzeld el mint az albínóknál, csak vannak olyan emberek akiknél ez részlegesen jelentkezik nem az egész testükön. Ha zavar akkor fordulj orvoshoz, ő biztosabbat tud mondani mint én.
2012. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nem, a hajam nem fehér, hanem ilyen aranyszőke vagy milyen, a többi helyen viszont ilyen sötétebb szőkés vagy milyen. Egyedül a szemöldököm ami fehér, a hajam nem.

Igazából régen tejfel hajam volt, de ahogy elkezdett sötétedni, a jobboldalon mindig világosabb maradt, meg a szemöldököm is ilyen volt valamiért.


Köszi a választ!

2012. júl. 3. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mozaicizmus lehet, így nem tudjuk megmondani, hogy csúnya-e, esetleg ha mutatnál képet. Ha zavar, akkor fesd be a szemöldöködet meg a hajadat.
2012. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


Mitől alakul ez amúgy ki?

Elég furán néz amúgy ki, de annyit nem ér, hogy havonta festegessem.

2012. júl. 7. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Génmutáció. Nem kell megijedni, ez nem valami félelmetes dolog :D Mozaicizmus eredménye a legtöbb pigmenthiba, pl az anyajegyek is sok esetben.
2012. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!