Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az istentől törik még...

Mi az istentől törik még mindig a hajam? Mindjárt sírva fakadok komolyan.

Figyelt kérdés
amíg suli volt addig naponta 2* vasaltam úgy hogy még habot is tettem rá és beleégettem a hajaba...Úgylátszik most jött ki a hajamon..beadta a törölközőt. Kb két hete nagyon durván törni kezdett,és hullani, de nem tőből.Tehát végig húztam a kezem a hajamon és 10 szálanként jött ki. Tegnap elmentem fodrászhoz aki a 70 !!! centis hajamból levágott 30-at és most kb vállig ér.Nagyon nehezen de rávettem magam hogy nem vasalom már a nyáron mert akkor jobban tönkreteszem szegény hajam,pedig nekem hullámos hajam van és most hogy rövid még rosszabb...de nem baj bevállalom. Most fürödtem és ahogy mostam megint éreztem hogy hullik. Egy egész csomó kijött megint...Vettem gliskur hajregeneráló sampont és hajpakolást. Mit tegyek még??? Szörnyen érzem magam.A hajam egy rakás katasztrófa amúgyis,most meg rövid is és törik. Miért törik még mindig?????
2012. júl. 5. 22:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs a sok szóismétlésért
2012. júl. 5. 22:59
 2/11 anonim ***** válasza:

Garnier sampon, és Garnier szőkék számára kifejlesztett hajbalzsam.(az sem számít, ha fekete a hajad. ez a jó balzsam és kész.) Rajta hagyod a balzsamot fél óráig. Kiöblíted. Nem szárítod meg hajszárítóval.

Hetente maximum 2x mosol hajat.

Minden rendben lesz.

2012. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

kenjek akkor még balzsamot is rá? Mi a sorrend? sampon-balzsam-pakolás?

És mit kezdjek a hajammal? mert hallottam,hogy felkötni se ajánlatos ilyen sérült állapotba mert mégjobban megtöri a hajszálat a gumi.Kiengedni biztos hogy nem fogom mert úgy tragédia.De akkor mit tegyek vele?

2012. júl. 5. 23:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond a vasalással, hogy a hajszálakat teljes hosszukban roncsolja, ahol a hő éri. Ha fent nincsenek is szétnyílva a hajszálak vagy láthatóan sérülve, akkor sem egészségesek. Sajnos meg kéne várni, amíg lenő és nem vasalni többet. Addig is hajvitamin, sok pakolás, hajvégápoló, olaj és egyebek.
2012. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tűzd fel hajgumi nélkül, az a legkíméletesebb neki. Használhatsz hagyományos hajtűket, pálcika formájúakat, francia csatot, műanyag csipeszcsatot. Az a lényeg, hogy ne dörzsölődjön a válladhoz.
2012. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jólvan.Most csak azt fogom nézni,hogy mi a jó a hajamnak.

Ricinus olajról mi a véleményetek? Hallottam nagyon sok negatív dolgot róla.Valakinek jobban hullott mint nőtt. Mivel gyorsítsam a növekedést?

Holnap megyünk elvileg Balatonra,és semmi nincs amivel feltűzhetném...

2012. júl. 5. 23:17
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


kb akkora a hajam mint a szőke nőnek. Valami tippet tudnátok adni??

2012. júl. 5. 23:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen. Sampon-balzsam-pakolás.

És a Garnier balzsam tényleg nagyon jó.:)

2012. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem azóta nem törik a hajam, mióta nem használok sem sampont, sem hajbalzsamot, csak natúr szappant (én csinálom), és almaecetes öblítést. Előtte bármilyen pakolást használhattam, mindig szétálltak a hajvégeim. Pedig sosem vasaltam.

Valószínűleg egy darabig még kínlódni fogsz a hajaddal, hiszen az egész szálat tönkretette a vasalás.

2012. júl. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mostani erős nap igencsak árt a hajnak, fodrászként észreveszem, hogy a vendégeim haja is sokkal rosszabb állapotban van nyáron, ápolástól függetlenül. Amit tehetsz, hogy kalappal, kendővel véded, és használsz olyan hajsprayt, ami véd a káros sugárzás ellen. Ha strandra, tengerpartra mész, minden nap meg kell mosni a hajat, hogy ne maradjon benne semmi (pl. klór, vagy só). A ricinusolaj nagyon jó, de bármilyen más olajos pakolás is aranyat ér.
2012. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!