Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az ha 1 pasi követi...

Miért van az ha 1 pasi követi a divatot és divatosan öltözködik mindjárt lemelegezik?

Figyelt kérdés
meg pl: valaki fel húzza a rózsaszín v a lila inget , pólót mingdjárt melegnek hiszok.
2011. máj. 30. 01:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert ez egy meleg divat.
2011. máj. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Marhaság. Önmagában a rózsaszín, v lila ing nem meleg divat.

Egyik tanárunk is felvett rózsaszín inget, és még így is ordított róla, hogy FÉRFI. Olyan a kisugárzása, hogy bármit hordhat (farmer, zakó, fehér orvosi cucc, rózsaszín ing,...), minden ruhában FÉRFI. (Direkt csupa nagybetűvel írom, mert azóta sem találkoztam ilyen pasassal) :)


De a mai cingár, kölyökképű kisfiúk naná, h b.zisan néznek ki rózsaszín ingben. Pláne, ha ehhez két számmal szűkebb gatyót vesznek fel... szánalom.

2011. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
azért mert bu zis és kész. az előttem szóló jól írta. plusz annyi, hogy még a hajuk is csüng, meg szemükbe lóg, mint egy lánynak(ha ki is vasalják, sikítófrászt kapok). a "pasik" (fiúkák) nagyon eltévedtek manapság. én egyik korombelire se tudok férfiként nézni. csak nem fogok összejönni egy homó utánzattal? fújj! na ezért vagyok kénytelen olyan 23-25 körüli pasikkal kezdeni, azok nem csinálnak idiótát magukból, csak mert "divat"
2011. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lila meg a rózsaszín nőies színek. Én nem bzizom le azt, aki ilyet vesz fel, egyszerűen csak nem férfias, és a hideg kiráz az ilyenektől.
2011. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Az irigység szol belőlük.Nem kell velük foglalkozni. Amúgy sem az öltözködéstől függ,hogy valaki melyik nemhez vonzódik.
2011. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. És tetszenek a lányos fiúk is.
2011. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
mire lennék mégis irígy?! hogy melegnek néznek férfi létemre? az utolsó is elismeri hogy lányosak. szerinted egy lányos fiú milyen? b u z i s
2011. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

8.16 vagyok.

Szerintem sem irigy rájuk senki.

És igen, lányos a rózsaszín ruha, a hosszú haj, meg a feketére festett köröm férfiakon.

Lányos, és lehet úgy mondani, hogy b..zis.

De nekem tetszenek ezek a b..zis fiúk, hát mit tegyek!

Szerintem vonzóak, még a szemfesték is vonzó tud lenni egy férfin, ha jól áll neki.

És ezek a srácok nem feltétlenül melegek, csak annak néznek ki esetleg.

Ez egy stílus, van akinek bejön, van akinek nem.

Nekem igen!

2011. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem itt az volt a kérdés, hogy a férfiak miért nem viselhetnek színes ruhát megszólás nélkül. Hol van az leírva,hogy a rozsaszin ing az lányos? Ami ráadásul férfi méretbe és stílusba van varrva.Aki megszólja a másikat az öltözködése miatt az magán is végig nézhetne! De lehet végig is nézett, ebből fakad az irigység.
2011. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ez nem csak az öltözködéstől függ...egy jó pasi rózsaszín ingben is jó pasi...aki meg nem, az semmiben sem az
2011. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!