Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok hajhullásra?...

Mit ajánlotok hajhullásra? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam pár hónapja. Kipróbáltam már többféle sampont is, de nem használt egyik sem. Hetente 2x mosok hajat, nagyon ritkán 3x. Valamikor hagyom magától megszáradni, de néha hajszárítóval megszárítom. Amíg tartott a suli, addig majdnem mindennap vasaltam a hajam, de jobb minőségű hajvasalóval, és a hajvasalás mindig 5-10 perc lehetett. Nagyon megbántam, többször nem fogok ilyet csinálni! Most ettől hullana annyira a hajam? Mit ajánlotok, pakolást, gyógyszert esetleg valami mást? Nektek mi vált be?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

16/L


2012. júl. 6. 00:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#8: Natúr, házilag készült szappan. Az mindent csinál, csak épp nem szárít.
2012. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, bőrgyógyászhoz kell menni. Ha vitaminhiány, akkor is menj, jobb ha megnézik mi van. Ha nagyon hullik, én azzal nem játszanék, hogy vajon mi válik be, mennék orvoshoz.
2012. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a jó gének
2012. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
vichy dercos ampulla!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!