Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászoknak! Lehet olyat...

Fodrászoknak! Lehet olyat csinálni, h csak egy napra befestem a hajamat, estére pedig lemosom valamivel?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném, h estére már az eredeti hajszín maradjon meg festés nélkül.
2012. júl. 6. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok fodrász, úgy tudom, hogy nincs rendes lemosható hajfesték (bár ma már minden létezik), de van színes hajlakk. az befesti a hajat és le lehet mosni, csak a haj olyan lesz mintha egy erős hajlakkal vastagon befújtad volna. remélem azért segíthettem.
2012. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Spray formában lehet kapni, de lila, vörös, fekete, piros, kék színekben kapható, fodrászkellékesben!
2012. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ezt a spray-t ha lemosom a hajamról akkor nem marad nyoma? Köszi a segítségeteket
2012. júl. 6. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem marad nyoma, teljesen ki fog jönni, de legalább 2* át kell mosni, hogy biztosra kijöjjön belőle!
2012. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vannak ilyen on/off festékek, de csak festetlen hajra alkalmazhatók. befested, azután ha meguntad a samponnal vagy mivel amit kapsz hozzá kimosod, és kijön.
2012. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szinezök, de attol függ mekkora az eltérés ha pl szökét akarsz vörösre vagy feketére az nem fog egy mosással lejönni.
2012. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az on/off festék tetszene, viszont szőke a hajam és azt szeretném sötétbarnára befesteni. Kár hogy nincs olyan cucc ami azonnal leszedné a festéket, mindegy azért köszi hogy segítettetek.
2012. júl. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!