Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit fizettek az ilcsi...

Mennyit fizettek az ilcsi kozmetikusnál a kezelésért?

Figyelt kérdés
Voltam már pár kozmetikusnál,most elmentem egy ilcsihez itt a közelben.Két nagy különbség volt így elsőre:egyik az h valami iszonyatosan fájt! eddigieknél is fájt nem aztmondom,de ennél majdnem belehaltam..ez azért van mert ennyivel alaposabb vagy mer rosszabbul nyomja ki és azér fáj? a másik különbség h 5000et fizettem és kicsit sokalom hisz eddig 3700 volt...nektek is ennyibe kerül?
2009. júl. 10. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagyok, és Ilcsivel dolgozom. Nálam 3700 egy tisztítás. (Megkérdezhetem, hogy helyileg hol voltál?)

Az, hogy mennyire fáj, az nem attól függ, hogy mivel dolgozik, hanem, hogy hogyan. Aki Ilcsivel dolgozik, nem nyomkodhat másképpen, mint egy mással dolgozó kozmetikus. Rendesen felpuhította a bőrödet?

2009. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát elémnyomta a gözölőt és kiment aztán egy 15 percig jol belenyomtam a fejem pont azér h ne fájjon.akkor azaz 5000 kissé nagyon drága. ez a 3. kerületben volt...te merre dolgozol?:)
2009. júl. 10. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Semmi masszírozás, puhító pakolás, radír?

Kaposváron :)

2009. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de télleg radir is volt:)nade akkoris ezugyfájt mintmég soha... az sajna tulmessze van
2009. júl. 10. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 5000-et fizetek egy nagykezelésért ami 2 órás (gőzölés, puhító maszkkal, tisztitás, utána megint maszk, összehúzó+nyugtató (vagy ilyesmi) gondolom, utána 25 perces masszázs majd megint maszk. Van kis kezelés is az olcsóbb, de abban nincs masszírozás.
2009. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ebben sem volt masszirozás....mind1 ide nemmegyek mégegyszer mert nagyonfájt és drága is.
2009. júl. 10. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Az 5000ft kicsit sok. Ha meg tudod oldani, akkor egy falusi kozmetikushoz menj. Szinte minden faluban van. Olcsóbban dolgozik, és talán még jobban is, de rosszabbul semmiképp, mert falun minden kuncsaft fontos.
2009. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én falun dolgozom ILCSIvel 3000.- arctej,tonik,radír, elektromos felpuhítás,tisztítás pakolás(ha kell 2féle, egyiket géppel juttatom be) masszír
2009. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
éreztem h kicsit azér ezmár tulzás...jo de gondolná az ember h a városban ahol minden utca sarkon van egy kozmetikus versenyeznek a vevőkért,és nincs ilyen
2009. júl. 10. 19:54
 10/12 anonim válasza:
Én egy kisebb városba járok ahol 3000 ft-ot fizetek és ebbe van radír,masszírozás,gőzölgés és nyomkodás után még pár pakolás.
2009. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!