Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerek/pattanások ellen...

Miteszerek/pattanások ellen mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam nagyon ilyen lenni, inkább miteszeres, viszont ha jön egy pattanás, elég nagy szokott lenni.


Ti mit használtok ez ellen? Sok mindent probáltam, de most az arceszt használom, és jónak jó, de nem a legjobb.



2012. júl. 8. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár a kozmetikai ipar mindenféle drága csodaszert ajánl, én a miteszereim esetén inkább arra törekedtem, hogy a kis fekete pontokat "kifehérítsem", egész egyszerűen több szappant vagy tusfürdőt tettem rá és jól "lesikáltam". A pattanások esetén megvártam, hogy teljesen beérjenek, akkor óvatosan kinyomtam, majd kölnivel leszárítottam. Kinyomni azért kell, mert ha bent marad belőle, az újra begyullad.

Tudom, hogy ezek maradi, ósdi módszerek, de nekem bevált. A bőrömön most - évekkel ezen problémák időszak után - semmi nyoma annak, hogy tizenévesen csupa miteszer és pattanás voltam.

2012. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2012. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!