Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A combot is szokás szőrtelenít...

A combot is szokás szőrteleníteni, és ha igen, akkor mivel ajánlatos?

Figyelt kérdés
2007. aug. 18. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a combot csak akkor kell szőrteleníteni, ha sötét színű szőr van rajta. Borotvával nem érdemes, inkább gyantával, géppel vagy krémmel próbálkozz.
2007. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
szeritem a combodat csak akkor szörtelenítsd ha az sötét színű vagy csak szimplán zavar!de akkor is cskis és kizárólag gyantával mivel szerintem nincs annál visszataszítóbb ha egy lánynak fekete és erős szőr nő vissza a combjára!a gyanta fájdalmas de sokkal hatélkonyabb és tartósabb a hatása és minél többször használod, idővel annál kevesebbszer kell majd!viszont krémmel és borotvával soha ne szedd le a comnodat!a krém semivel nem jobb mint a borotva mivel az is csak a felszinen található szőrt távolítja el!
2007. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!