Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól szokás...

Hány éves kortól szokás szőrteleníteni ott? Az baj ha én nem merem még se magamnak, se ugy h kozmetikus csinálja?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez nincs korhoz kotve. Szerintem eleg akkor elkezdeni, amikor szexualis eletet kezdesz elni. A kerdesedbol (hogy nem mered) arra kovetkeztetek, te meg nem elsz nemi eletet(ami nem baj), ugyhogy raersz meg.
2008. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Háát.. szerintem jóval a szexuális élet megkezdése előtt. Elvégre a borotválás messze nem a szexről szól, sokkal inkább a higiéniáról!

Én 12-13 évesen kezdtem, de kezdetben csak rövidebbre vágtam, majd leborotváltam. Nem baj, ha nem mered, majd meg jön a bátorságod ;) Egyébként kezdetben elég, ha csak rövidebbre vágod, ha még túl fiatal vagy!

2008. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kotelezo.

en azt javaslom, fokozatosan..nem tudom a lábad magadnak csinalod e, de ha kozmetikussal csinaltatod (olcsobb es fajdalommentesebb szerintem), akkor kérj "bikinivonalon is", aztan ha azt megszoktad, akkor lehet beljebb menni.


nekem a kozmetikusom nem veteti le a bugyim, csak picit felrehuzza hol jobb, hol bal oldalon, es neha mondja, hogy ellenorizzem (csak egy csik van kozepen).


eloszor en is azt hittem, hogy nagyon fog fajni, de oszinten szolva nekem kevesbe faj "ott", mint a labamon, mert teljesen mas gyantaval csinalja, es nagyon vigyaz.


en azt javaslom, mindenkeppen kozmetikussal csinaltasd.

2008. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit az előttem írók írtak az mind igaz, én már csak annyit tennék hozzá, hogy attól függ még, hogy téged mennyire zavar, zavar-e egyáltalán, és hogy tetszik neked jobban.
2008. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2008. nov. 9. 18:21
 6/11 A kérdező kommentje:
14éves vok.de a lábamat borotválom,nem epilálom:s
2008. nov. 9. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

engem érdekelne, hogy miért kell egy 14 évesnek művileg módosítania a kinézetén.

de tényleg ? belső motiváció ? zavar a szőr?

vagy csak a csordaszellemnek vetik alá magukat ??

(40-es)

2009. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is 14 vagyok, 12 éves korom óta szőrtelenítek, 13 éves korom óta ott lent is. Először borotvával, majd gyantával, de most az epilátorra szoktam át. Nem kell félned tőle, olyan gyorsan kész van, hogy már csak akkor érzel egy kis fájdalamat, mikor megszabadultál tőle. =)
2010. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 delyvalakidelyvalaki válasza:
100%
Hát én 12 éves koromban kezdtem el de nem borotválom csak vettem erre a használatra egy körömvágó óllót és azzal a tetejét leszoktam vágni.Csak figyelni kell nehogy meglökjenek.
2014. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem kell

és a mosakodás elég a higiéniához

ha tudnátok, hogy mi mindent lehet sebes szőrön összeszedni...

azt hiszitek, hogy a kozmetikus utánatok kidobja a gyantát ?! régen legalábbis csak újraolvasztották fúj...

2014. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!