Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrbe égett alapozó utáni...

Bratilla kérdése:

Bőrbe égett alapozó utáni foltok eltűntetése?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy ma a szüleim elvittek a strandra, de előre nem tudtam róla, ők már mindent elkészítettek, azt hittem, rokonokhoz megyünk. És volt a homlokomon alapozó, amit a strandra érve elfelejtettem lemosni. A nap folyamán persze eszembe jutott, é próbáltam vízzel lemosni, de már valószínűleg késő volt és nem is jött le igazán. Most meg foltos lett az arcom, mert nagyon világos színű alapozót használtam, most meg erősen lebarnult, picit le is égett az arcom. A kérdésem, hogy mit tehetnék, hogy újra normálisan nézzen ki?
2012. júl. 9. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj bőrradírt több alkalommal, talán segíteni fog
2012. júl. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eltünt már a folt?
2014. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!