Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fessem be feketere a hajamat?

Fessem be feketere a hajamat?

Figyelt kérdés
Világosos barna hajam van, és vettem sampont ami 24 mosás után lemegy. Mindenki festi feketére a haját, és én már rég akartam, csak még nem volt hozzá merszem sem, meg amúgyis, nemtudom....De nagyon akarom, és azt mondják, hogy az fog lenoni, meg csunya lesz, mert nem annyira sotét a szemoldokom, meg stb. Azt mondják szoke mellirt tegyek, mert a feketétol sosem szabadulsz meg....Sosem volt még festve hajam, ezért szerintetek fessem be a nagyon akart feketére, vagy tegyek bele mellirt.......
2012. júl. 10. 09:17
1 2
 1/11 gelazso ***** válasza:

ez a legrosszabb tanácsadó ha "mindenki" ezt teszi. te legyél valami különleges és ne szinezd be a hajad. mérgezö az a cucc egyébként is, kit akarsz utánozni.

egy szép barna haj gyönyörü és hányan szeretnének barna hajat..

2012. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen be szeretnéd festeni, próbáld ki a hajszínezőt.


Egyébként szerintem maradjon a barna, az nagyon természetes és szép.

2012. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne! A barna sokkal szebb, mint a fekete és ráadásul a fekete még öregít is.
2012. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a fekete öregít, keményíti a vonásokat és nehéz tőle megszabadulni. Inkább válaszd a legsötétebb barna hajszínt, még az sem roncsol annyira, mint a fekete festék.
2012. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Igen! Fest be! Kipróbálod, a fekete haj nagyon kevés embernek áll rosszul, biztosan jól állna, nem veszíthetsz sokat :) szerintem biztos meg is tetszene! Fesd be szerintem:)
2012. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem két évig volt fekete... És egy idő után fénytelen lett, nem volt szép.

Most megint barna, de le kellett szivatni, eltartott egy darabig, hogy újra szép és egészséges legyen.

Ja és egy csomóan mondták, hogy így sokkal finomabb az arcom, mint a fekete hajjal. És az öregít és sápaszt is, meg hullik tőle a hajad.

De gondolom ki szeretnéd próbálni. Szerintem vegyél színezőt, az kikopik sötétbarnára.

Egyébként tényleg sok embernek van fekete haja, de én úgy látom, hogy csak kevésnek szép a haja, a többségnél nagyon mű hatást kelt.

2012. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nagyon sötét barna már majdnem olyan, mint a fekete, de szebb és természetesebb. En azt ajánlanám. :)
2012. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kosz, énis gondoltam a sotét barnát, a testvéremnek olyan van, ha sut rá a nap, akkor barna, ha meg nem vagy sotét helyen van, bent, akkor fekete. De azért koszi szépen a válaszokat.....és a szoke mellír? az hogy tetszik nektek, jo?
2012. júl. 11. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:
a szőke melír nagyon ronda
2012. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én azt javaslom, próbálj ki inkább egy hajszínezőt. egyébként a fekete festék semmivel sem roncsolja jobban a hajat, mint bármelyik más, elvégre manapság már jó minőségű festékeket lehet venni. ha mégis festeni szeretnéd, akkor ammóniamenteset vegyél. a szőke melír meg szerintem nagyon csúnya, kivéve, ha a megfelelő árnyalatokkal dolgoztok.
2012. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!