Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonalam szőrtelenítése...

Bikinivonalam szőrtelenítése után mindig begyulladnak a szőrtüszők! Van alami hatékony megoldás erre?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent kipróbáltam, a drága krémektől a testápolón át a különböző gyulladás elleni, gyulladáscsillapító szerekig, de semmi nem használt! Ha borotválom, akkor a legdurvább, de ha krémmel szőrtelenítek, akkor is előjön a gyulladás.
2012. júl. 10. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is olyan. :(

Valakinek vmi jó ötlet??????

:D

2012. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyantát probáltátok?

Nekem pl a borotvától nem gyullad be de a gyantáttól benö a szőr. Kozmetikus vagyok szoval sok esetet láttam már. Van akinek a gyantától semmi baja és a borotvától meg van van akinek meg fordítva. Embere válogatja, ez hajlam kérdése sajnos. Nekem egyik részén semmi baja a gyantától a másik részen meg mindig benő a szőr. Nem tudom mitől függ ez de furcsa reakciói vannak az emberi szervezetnek.

2012. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gyantázást is próbáltam már, de az sem volt jó megoldás.
2012. júl. 10. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen típus vagy, akkor el kell fogadni, van ilyen is. Alapvetően nem az a normális állapota ugye az embernek, hogy kitépkedni a szőrt, vagy vegyszerekkel lemaratja. :S

Borotvánál csakis szőrnövekedéssel egyező irényba próbáld, sajnos nem olyan jó az eredmény, de lehet ez nálad is beválik. Ha ellenkező irényba próbálkozom, nálam is tiszta horror, begyullad, vérzik, amit lehet. :/ Na meg fontos, hogy habbal csináld, és lehetőleg vadiúj, vagy baromi éles pengével, amit máshol nem használsz a testeden. Ha többször használsz egy-egy borotvát (mert nem eldobhatós fajta), akkor nagyon alaposan fertőtlenítsd le mindig.

És a fertőtlenítős rész igaz a bőrre is, minden módszer után. Ugyanis a szőrtüszőgyulladást az esetek nagy részében vírus okozza (vmelyik streptococcus talán, ha jól emlékszem, de ezekhez totál hülye vagyok ^^")

Legrosszabb esetben marad a trimmelés vagy a végleges szőrtelenítés.

2012. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy két napon belül elmúlt, míg ki nem próbáltam egy testápolót:Body Series, alsós tanáromtól kapjuk minden hónapban, ő rendeli valahonnan, mivel ekcémás vagyok arra is jó. Szerintem megéri kipróbálni.:)
2012. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!