Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántátok hogy tetováltattat...

Megbántátok hogy tetováltattatok? Miért igen/ miért nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 20:22
 1/5 Ria6 válasza:

Nekem egy nagy Rottweiler fej van a hátamra tetoválva a kutyám eklékére de nem bántam meg és nem is fogom sose, jól átgondoltam mielött megcsináltattam és nemhogy megbántam de imádom jó érzés fog el ha ránézek mert olyan mintha őt látnám és megnyugtat hogy velem van.

Most szeretnél varratni vagy megbántad hogy varrattál?

2012. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem. mert megfontolt döntés volt, képes vagyok reálisan gondolkodni, nem vagyok divatb/uzi meg kirakatk/urva aki feltűnési viszketegsége miatt tetováltat, mert rendesen összeszedtem rá a pénzt és egy jó művész csinálta meg, mert egyedi a minta és nincs belőle még egy, stb.
2012. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szeretnék csináltatni egy ilyesmit:

[link]


még nem tudom hogy hova. de emlékem nem fűződne hozzá, egyszerűen azért szeretném mert tetszik. nem is divatból,de nem tudom hogy 10 év múlva megbánnám e

2012. júl. 11. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éve csináltattam egy "ribirendszámot" tipikus nonfi/pillangó mintát, de kb. 6 éve kinéztem magamnak, és 6éven keresztül filóztam rajta, míg végül rávettem magamat (féltem tőle). Nem divatból csináltattam, hanem mert megtetszett nagyon, és nem "nőttem ki" belőle, és most, hogy van sokkal nyugodtabb vagyok:)
2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem egy éve van tetkom...a bal bordámon...vizszintben egy irás...nem fogom sose megbánni..évekig gondolkoztam rajta, míg meglett a tökéletes.....és ez hozzám tartozik...én vagyok teljes mértékben...

23L

2012. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!