Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti borotváljátok a karotokat?

Ti borotváljátok a karotokat?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy az emberek nagyon megosztóan vélekednek erről. Én eddig abban a hitben éltem, hogy az nem olyan terület, amit borotválni szoktak, viszont a barátom ezt természetesnek véli. Ti hogyan vélekedtek erről?

2012. júl. 12. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
epilálom,borotválásnál nem valami szép.
2012. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
isten ments hogy leborotváljam... megvastagodna a szőr rajta!
2012. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi értelme,nem kell túlzásba vinni a borotválkozást :P
2012. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dia90' ***** válasza:
65%
Én is epilálom, vagy borotválom, mert jobban érzem magam úgy, ha szép sima a bőröm.
2012. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én epilálom, mert alapból eléggé látszik, és engem zavar. Szerintem nem nőies, ha sötét/hosszú szőrszállak ágaskodnak ott.

De pl ha szőke, vagy alig látható, akkor szerintem abszolút hülyeség.

2012. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Borotválom ilyenkor nyáron. Epilálni is próbáltam, azonnal kipattogott és baromi csúnya volt, sebes lett. Gyantával ugyanez. A lábamon semmi ilyet nem okoznak, úgyhogy nem is értem. Talán itt érzékenyebb a bőr. A borotválástól semmi baja nincs a bőrömnek, szerencsére nem is kell gyakran, mert elég lassan nő a szőr, és nem is látszik, hogy pöttyös lenne vagy ilyesmi. Nem erősödött meg tőle. Nyilván miközben nő vissza erősebbnek tűnik, mert levágom a szőrszálak vékony végeit, de később a természetes cserélődéstől olyan lesz, mint korábban.

Nekem elég sötét a szőr a fehér bőrömhöz képest, ezért szedem le. Ha szőkés lenne nem zavarna. A húgom is borotválja, mert neki meg barna a bőre és szőke a szőr rajta, azért látszik nagyon.

2012. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem, és nem is fogom senki kedvéért. A barátod meg szedje le a saját szőrét.
2012. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Soha nem szőrteleníteném borotvával a karomat. Gyantázni szoktam.
2012. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem szőke a szőröm, néha leszedem ha nagyon unatkozom, de nem borotvával, hanem gyantával. egyébként szerintem ha nem túl durva, sötét stb., akkor teljesen felesleges. ez valami új hóbort.
2012. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem borotválom, mert világos színe van a karomon, és nem látszik. Viszont van akinek erős és sötét, ők azért borotválják/gyantázzák/epilálják.
2012. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!