Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már hetek óta apró piros...

Már hetek óta apró piros pöttyökkel van tele a lábszáram. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt semmi gondom borotválkozás után. Évek óta rendszeresen borotválom a lábam és most fordult először elő ilyen és nem tudok tőlük megszabadulni. Próáltam after shavel fertőtleníteni, de nem tudom mit kéne. Nem tűnnek el és nagyon rondák. Vettem epilátort, hogy többet ne kelljen borotválni de nincs változás. Ha leszárítom az segít? Mit tegyek? Mik váltak be?

2012. júl. 12. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt nyár elején, de már elmúlt.Valaki szerint azért múlt el, mert barnult a lábam, de nem valószínű.Én mindig borotválás után bekentem testápolóval vagy valami bőrnyugtató krémmel.Minden boltban lehet venni az epilálás utánra kell, de én borotválás után is használtam.Borotválásnál használsz hozzá tusfürdőt vagy valamit?Ha nem lehet az a baj, ha igen lehet arra vagy allergiás és azon kéne változtatni.
2012. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugtató belzsamot epilálás után.Ez fertőtlenít is.
2012. júl. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!