Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyesmi hajat lehet tartós...

Ilyesmi hajat lehet tartós göndörítéssel csinálni?

Figyelt kérdés

Egyenes hajam van és állandóan lelapul meg nagyon zsírosodik és mostanában el is ritkult, ezért szeretnék ilyen göndör hajat.:1. [link]


2. [link]


3. [link]


Szóval lehet ilyet tartós göndörítéssel csinálni? És ha igen hány hónapig marad meg a göndörsége? :) 17L


2012. júl. 13. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi a 2. és 3. kép ugyanaz. :S

Ezt akartam 3-nak:

[link]

2012. júl. 13. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, persze, kis csavarókkal. A dauer lenő, mint a festék, tehát a töve egyenes lesz, ahogy telik az idő, a hajvég pedig marad göndör. A haj általában 1-1,5 centit nő havonta.
2012. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) a mamámnak is van ilyen dauerja csak neki nagyon rövid a haja és égnek áll az egész :D De nekem hosszú hajam van. Csak az a baj, hogy látom hogy a mamámnak is 1-2 hónap után már csúnya. Ilyenkor visszalehet menni hogy kivasalják és újra becsavarják? Vagy az már túl káros? :S
2012. júl. 13. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
A dauert szerintem nem lehet kivasalni a hajból.
2012. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!